ISIDOR TÖRNSTRÖM. "Köpman Axel Hanssons sommarvilla i Mjövik, Nättraby" Olja på duk Signerad I Törnström och daterad 1924.

41328. ISIDOR TÖRNSTRÖM. "Köpman Axel Hanssons sommarvilla i Mjövik, Nättraby" Olja på duk Signerad I Törnström och daterad 1924.

41x58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x58 cm.

Antal besök: 2 596