Auktionshuset Thelin & Johansson
Allmoge
Verktyg & Redskap
YXA, Hults Bruk, Åby, 1800-tal.
413273. YXA, Hults Bruk, Åby, 1800-tal.
Längd 48 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 48 cm.
Åldersslitage.
3 100