FOLKE SKOGHÄLL. Stilleben med figur, olja på duk, uppfodrad, signerad.

413230. FOLKE SKOGHÄLL. Stilleben med figur, olja på duk, uppfodrad, signerad.

52 x 65 cm.

uppfodrad på pannå, stifthål.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 65 cm.

uppfodrad på pannå, stifthål.

Antal besök: 3 643