PAULA FOHLIN SVANBERG. Stolen. Akvarell. Signerad Paula Fohlin.

41323. PAULA FOHLIN SVANBERG. Stolen. Akvarell. Signerad Paula Fohlin.

99x70 cm
Utställd på Galleri Estetica, Malmö.

Gör en kostnadsfri värdering!

99x70 cm

Antal besök: 2 712