TOILETTEBORD, 3 delar, stol, skåp, bord med spegel, rokokostil.

413190. TOILETTEBORD, 3 delar, stol, skåp, bord med spegel, rokokostil.

Spegelbord, bredd 124 cm, djup 49 cm, höjd 158 cm.
Stol, höjd 112 cm.
Sängbord, höjd 66 cm.
Vitlackerat trä, rokokostil, 1900-tal.

Bruksslitage, smärre repor och stötmärken, spegelglas med åldersrelaterad missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol, höjd 112 cm.
Sängbord, höjd 66 cm.

Antal besök: 1 503