SOFFBORD, Carl Malmsten, "Lilla Salen".

41310. SOFFBORD, Carl Malmsten, "Lilla Salen".

Björk, brännstämplad CM.
Längd 144 höjd 64 cm bredd 64 cm.

repor och slitage på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk, brännstämplad CM.

repor och slitage på skiva.

Antal besök: 2 295