MORTEL SAMT SENAPSSKÅL, marmor, trä samt metallkula.

413089. MORTEL SAMT SENAPSSKÅL, marmor, trä samt metallkula.

Höjd 15-17,5, diameter 20-25 cm.

Naggar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Naggar och slitage.

Antal besök: 983