KISTA, allmogemålad med smidesbeslag, daterad 1794.

413075. KISTA, allmogemålad med smidesbeslag, daterad 1794.

Längd 52, bredd 32, höjd 30 cm.

Skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt slitage.

Antal besök: 891