ALEXANDER ROSELL. "Walls have ears", olja på duk, signerad.

413052. ALEXANDER ROSELL. "Walls have ears", olja på duk, signerad.

35 x 45 cm.

Ytsmuts. Märken efter ramen.
Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 45 cm.

Ytsmuts. Märken efter ramen.
Mindre färgbortfall.

Antal besök: 821