SMYCKEN, silver, 11 delar, 1900-tal.

41303. SMYCKEN, silver, 11 delar, 1900-tal.

5 par örhängen, 3 ringar varav en märkt EP Danmark, halsband med bärnsten, hänge med bärnsten samt brosch med tigeröga.

Snurrebussar saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurrebussar saknas. Slitage.

Antal besök: 1 498