GOLVLAMPA i mässing och onyx, 1970-tal.

413028. GOLVLAMPA i mässing och onyx, 1970-tal.

Profilerad fot med omväxlande partier av onyx och mässing. Stor klockad skärm i orange siden med fransar.
Höjd 150, diameter 57 cm.

Skärmen med omfattande slitage.
Bruksskick.
Elen ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 150, diameter 57 cm.

Bruksskick.
Elen ej testad.

Antal besök: 1 250