GOLVLAMPA på kromad fot. Frank Bentler, Danmark 1960/70-tal.

413023. GOLVLAMPA på kromad fot. Frank Bentler, Danmark 1960/70-tal.

Brunröd klockad skärm med förkromat underrede. Höj- och sänkbar skärm. Märkt Bentler Denmark.
Höjd 155, diameter 55 cm.

Slitage, skrapmärken.
Elen ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 155, diameter 55 cm.

Slitage, skrapmärken.
Elen ej funktionstestad.

Antal besök: 1 665