HÄNGE, 18K vit- samt rödguld med diamant, totalt ca 0,015 ct. Vikt 2,9 g.

413011. HÄNGE, 18K vit- samt rödguld med diamant, totalt ca 0,015 ct. Vikt 2,9 g.

Hänge i form av hjärta, höjd 22 mm.

Bruksslitage, fåtal repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fåtal repor.

Antal besök: 616