RING, 18K rödguld med pärla samt syntetiska spineller. Vikt 5,0 g.

412978. RING, 18K rödguld med pärla samt syntetiska spineller. Vikt 5,0 g.

Storlek 19.

Slitage, flertalet repor på ringskena.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 19.

Antal besök: 764