Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
SVEN ERIK WÄSTERBERG. Fiskarna. Olja på uppklistrad duk. Signerad Wästerberg.
41293. SVEN ERIK WÄSTERBERG. Fiskarna. Olja på uppklistrad duk. Signerad Wästerberg.
51x38 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
51x38 cm.
Garpenhus Auktioner
2 422