MARIA HILLFON. Blomma med duva, färglitografi, signerad, numrerad 197/295.

412928. MARIA HILLFON. Blomma med duva, färglitografi, signerad, numrerad 197/295.

Mått inom passepartout 27,5 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 079