Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Skulptur
SKULPTUR. "Venus de Milo", skulptur, gips, 1900-tal.
412865. SKULPTUR. "Venus de Milo", skulptur, gips, 1900-tal.
Höjd ca. 58 cm.
Lagningar och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 58 cm.
Lagningar och skador.
Gomér & Andersson Linköping
3 016