WHITE ANGEL, elgitarr.

WHITE ANGEL, elgitarr.
4128211. WHITE ANGEL, elgitarr.

Hals med pärlemoinlägg.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Bruksslitage, saknar en sträng.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Hals med pärlemoinlägg.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 892