Bland annat 4+1 st kaffeskedar med samiskt motiv, dosa, gräddkanna samt mjölkanna.
Högsta höjd ca 13 cm.
Total vikt ca 720 gram.
Slitage, bucklor, gravyrer.
Högsta höjd ca 13 cm.
Total vikt ca 720 gram.
Slitage, bucklor, gravyrer.