SILVER, 1800/1900-tal.

412756. SILVER, 1800/1900-tal.

Bland annat 4+1 st kaffeskedar med samiskt motiv, dosa, gräddkanna samt mjölkanna.
Högsta höjd ca 13 cm.

Total vikt ca 720 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 13 cm.

Total vikt ca 720 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer.

Antal besök: 993