TAYLOR, "814ce", Akustisk gitarr med pickup, USA.

4127537. TAYLOR, "814ce", Akustisk gitarr med pickup, USA.

Serienummer DLX 1104207053.
Hardcase medföljer.

Proveniens: Musikern och samlaren Thomas Sandberg, Lerbäck.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer DLX 1104207053.
Hardcase medföljer.

Bruksslitage.

Tema

En samling gitarrer

Antal besök: 775