Gomér & Andersson Linköping
Vapen & Militaria
Blankvapen
SVÄRD, troligen Afrika, 1800-tal.
412751. SVÄRD, troligen Afrika, 1800-tal.
Längd ca. 78 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 78 cm.
Slitage, skador.
Gomér & Andersson Linköping
751