EMMAFÅTÖLJ samt FOTPALL, 1900-tal.

412652. EMMAFÅTÖLJ samt FOTPALL, 1900-tal.

Emmafåtölj med fast stoppad klädsel, sitthöjd 40 cm.
Broderad fotpall, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Broderad fotpall, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 840