SYBORD, vitmålat, 1900-talets mitt.

412603. SYBORD, vitmålat, 1900-talets mitt.

Längd 50, bredd 40, höjd 75 cm.

Färg samt brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färg samt brukslitage.

Antal besök: 597