SKÅL PÅ FOT, slipat glas på nysilverfot, 1800/1900-tal.

412594. SKÅL PÅ FOT, slipat glas på nysilverfot, 1800/1900-tal.

Höjd 41 cm, diameter 29 cm.

Metall med omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm, diameter 29 cm.

Antal besök: 608