TOM FAHLROTH. Olja på pannå, kvinnoporträtt. Signerad Fahlroth.

412568. TOM FAHLROTH. Olja på pannå, kvinnoporträtt. Signerad Fahlroth.

Porträtt av ung kvinna i vit klänning.
35 x 27, ramad 48 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 27, ramad 48 x 40 cm.

Antal besök: 3 123