TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn och trä, 1900-talets första hälft.

412500. TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn och trä, 1900-talets första hälft.

Längd ca 140 cm
Höjd ca 81,5 cm.

Bruksslitage, flagnande färg och trä med skador p. g. a. fukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 140 cm
Höjd ca 81,5 cm.

Antal besök: 814