DAMARMBANDSUR, Bulova, boett 14k vitguld med mindre diamanter.

41250. DAMARMBANDSUR, Bulova, boett 14k vitguld med mindre diamanter.

Boett stämplad Bulova 14k, åtta mindre briljanter. Armband i rostfritt stål.
Total längd ca 22 cm.

Gravyr på baksida. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 22 cm.

Antal besök: 820