KISTA, allmogemålad ek med smidesbeslag, daterad 1847.

412499. KISTA, allmogemålad ek med smidesbeslag, daterad 1847.

Längd 145, bredd 63, höjd 68 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 583