GRETA TUREN. Olja på duk, "Bohuslän" signerad G Turén och daterad -52.

412497. GRETA TUREN. Olja på duk, "Bohuslän" signerad G Turén och daterad -52.

Landskapsmotiv med klippig kust. A tergo betitlad och daterad 1952.
61x74, ramad 76x88 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

61x74, ramad 76x88 cm.

Ytsmuts.

Antal besök: 4 146