GLAS, kristall, olikfärgade kupor, 6 stycken, 1900-talets andra hälft.

412429. GLAS, kristall, olikfärgade kupor, 6 stycken, 1900-talets andra hälft.

Höjd 19 cm.

Mycket lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Mycket lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 587