DOCKOR, 3 st med gå-funktion varav två huvuden märkta "Ginger" samt KLÄDER delvis märkta Cosmopolitan Doll & Toy Corp.

412373. DOCKOR, 3 st med gå-funktion varav två huvuden märkta "Ginger" samt KLÄDER delvis märkta Cosmopolitan Doll & Toy Corp.

3 dockor av hårdplast varav 2 st med vinylhuvuden märkta "Ginger". Längd ca 18 cm.
Medföljer en "Ginger" originalask.

Slitage. Docka med huvud av hårdplast med limmad peruk. Fläckar. Enstaka skador och fläckar på kläder. En docka med skadad blink-funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 244