FICKUR, 18K guld, 1900-tal.

FICKUR, 18K guld, 1900-tal.
4123679. FICKUR, 18K guld, 1900-tal.

Boett diameter 46,5 cm.
Vikt 77 gram.
Box medföljer.

Bruksskick, märken, bucklor, fungerade vid katalogiseringstillfället, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett diameter 46,5 cm.
Vikt 77 gram.
Box medföljer.

Antal besök: 304