UNBEKANNTER KÜNSTLER. oljemålning, signerad.

412340. UNBEKANNTER KÜNSTLER. oljemålning, signerad.

”Segelfartyg i hamnen”, olja på duk, signerad nere till höger, Th. Skovgard
30 x 40 cm, ram.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 40 cm, ram.

gott skick.

Auktionshaus Kühlungsborn
Antal besök: 1 041