VÄGGPENDYL och LAMPETTER, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

412330. VÄGGPENDYL och LAMPETTER, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Väggpendylens höjd 59 cm, lampetternas höjd ca 35 cm
Pendel och nyckel finns.

Slitage och dekorskador, lagning, löst glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel och nyckel finns.

Antal besök: 861