Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Måleri
FRITZ GRAHN. "Ann-Cathrin", bladnteknik, signerad samt daterad '67.
412311. FRITZ GRAHN. "Ann-Cathrin", bladnteknik, signerad samt daterad '67.
36 x 26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 26 cm.
Gomér & Andersson Norrköping
615