GRÖTSKÅL med lock, flintgods, Rörstrand.

412292. GRÖTSKÅL med lock, flintgods, Rörstrand.

Dekor av tomte.
Längd ca 23 cm.

Slitage, krackeleringar, missfärgningar, möjligen sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av tomte.
Längd ca 23 cm.

Antal besök: 781