KERAMIK, 2 delar, Richard Ginori samt Limoges, 1900-tal.

412253. KERAMIK, 2 delar, Richard Ginori samt Limoges, 1900-tal.

Miniatyrterrin, Richard Ginori. Lockdosa, Limoges, Frankrike.
Längd ca. 13-14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 13-14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 983