MAT- OCH KAFFESERVIS, 78 delar Thomas Germany samt Gustavsberg.

412239. MAT- OCH KAFFESERVIS, 78 delar Thomas Germany samt Gustavsberg.

Vit slät porslinssevis med silverkant.
12 middagstallrikar
11 lunchtallrikar
12 assietter
12 sopptallrikar
4 uppläggningsfat
3 karotter
soppskål på fat

10 kaffekoppar med 13 fat Gustavsberg. Räfflat gods av benporslin med slät guldkant.

En karott med kantnagg.
En kaffekopp med undersides fotringsnagg.
Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 middagstallrikar
11 lunchtallrikar
12 assietter
12 sopptallrikar
4 uppläggningsfat
3 karotter
soppskål på fat

En karott med kantnagg.
Gott bruksskick.

Antal besök: 2 469