PARTI, 3 delar, 1800/1900-tal.

41219. PARTI, 3 delar, 1800/1900-tal.

Bord med rektangulär skiva, furu. Längd 80, bredd 40, höjd 74 cm. Piedestal jugend. Höjd 104 cm. Kopparbunke på ben. Diameter 40 cm.

Bruksslitage, piedestalen med fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 770