SCHATULL med matbestick NS 1900-talets slut.

41218. SCHATULL med matbestick NS 1900-talets slut.

Chippendalestil mahogny c:a 120 delar bestick.Modell Engelska snäckan.Längd 63,bredd 39, höjd68 cm.

Besticken praktiskt taget nyskick.Möbeln med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 277