412138. JUKEBOX, Wurlitzer Cabaret 160, 1900-talets andra hälft.
Typ Baltic 100. Nr 58019657. För vinylsinglar. Diverse skivor medföljer.
Längd 134 cm.
Bredd 58,5 cm.
Höjd 78,5 cm.
OBS mycket tung. Tag med bärhjälp om denna hämtas på plats. Står på vagn.
Bruksslitage, ljud fungerar vid katalogisering, ej helt funktionstestad, ej funktionsgaranti.
Längd 134 cm.
Bredd 58,5 cm.
Höjd 78,5 cm.