JUKEBOX, NSM Consul 120, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

412135. JUKEBOX, NSM Consul 120, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Modell 120. No. C8294. För vinylsinglar. Diverse skivor medföljer.
Längd 107 cm.
Bredd 54,5 cm.
Höjd 84 cm.
OBS mycket tung. Tag med bärhjälp om denna hämtas på plats. Står på pall.

Bruksslitage, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 107 cm.
Bredd 54,5 cm.
Höjd 84 cm.

Antal besök: 6 502