BORDSSPEGEL samt VÄGGSKÅP, 1800-tal.

41211. BORDSSPEGEL samt VÄGGSKÅP, 1800-tal.

Bordsspegel med låda, björk. Höjd 53 cm.
Väggskåp med tre lådor, masurbjörk. Längd 34, bredd 13, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 574