PHILIPS G22, Skivspelare, 1970-tal.

4121155. PHILIPS G22, Skivspelare, 1970-tal.

Skivspelaren nyservad, detta enligt uppgift från inlämnare.

Diameter: Ca 30 cm.

Måttligt åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter: Ca 30 cm.

Antal besök: 2 941