Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
PAUL RAVNVIG. Pianospelande flicka, olja på duk, signerad.
412083. PAUL RAVNVIG. Pianospelande flicka, olja på duk, signerad.
50 x 60 cm.
Ramskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 60 cm.
Ramskador.
Helsingborgs Auktionskammare
2 456