PAUL RAVNVIG. Pianospelande flicka, olja på duk, signerad.

412083. PAUL RAVNVIG. Pianospelande flicka, olja på duk, signerad.

50 x 60 cm.

Ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Ramskador.

Antal besök: 2 694