KASSASKÅP, järn, Ryssland, 1900-tal.

412068. KASSASKÅP, järn, Ryssland, 1900-tal.

Längd 46, bredd 31, höjd 21 cm.

Bruksslitage samt rost och färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 598