LÄKARSKÅP, metall och glas, 1900-talets första hälft.

412037. LÄKARSKÅP, metall och glas, 1900-talets första hälft.

Vitrinskåp sk. tandläkarskåp, vitlackerad med glasade sidor och dörr. 4 glashyllor.
Längd 60, bredd 39, höjd 160 cm.

Bruksslitage samt färgbortfall. Något lösa glasrutor och avslag på ena kortsidans glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 062