DAMCYKEL, Crescent Sport, "Rissa" 7 växlad.

412030. DAMCYKEL, Crescent Sport, "Rissa" 7 växlad.

Cykel med 7 växlat shimano nexus, navdynamo, ramhöjd 52 cm, hjul 28 tum.

Bruksslitage, repor, bakljus fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 443