BERTIL ALMLÖF. Litografi. Signerad, numrerad samt daterad -91.

412020. BERTIL ALMLÖF. Litografi. Signerad, numrerad samt daterad -91.

305/350.
Bildmått ca. 33 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

305/350.
Bildmått ca. 33 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 1 171