SKRIVBORD.

SKRIVBORD.
411960. SKRIVBORD.

"Senior Desk".
Förmodligen valnöt.
Mått: 174 x 80 x 78,5 cm (längd x höjd x djup).

Mindre repor och åldersrelaterad slitage. Höger nyckelhål intryckt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
411960. SKRIVBORD.

"Senior Desk".
Förmodligen valnöt.

Nyckel/nycklar finns.

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 1 486